14 лютого 2019 року, знаменний та натхненний любов’ю день, день святого Валентина, в м. Тисмениця відкрився . Його очільниця, Мирослава Мединська, втілила свою заповітну мрію про відкриття власного улюбленого бізнесу та ще й   в команді відомого бренду “Космолюкс”.

Генеральний директор компанії “Космолюкс” Тетяна Товарницька привітала із успішним стартом свою колишню ученицю, а відтепер молоду, проте, цілеспрямовану та з відмінними фаховими знаннями та вміннями колегу. Та побажала великих обертів у роботі, процвітання, успіху та професійного зросту!

У новому Тисменецькому філіалі запропоновано такі  послуги:

– Косметологія обличчя

– Апаратна косметологія

– Естетична косметологія

– Ін’єкційна косметологія

– Лазерна косметологія

– Програма схуднення та корекції фігури “Ідеальний силует”

– Школа естетичної косметології “Космолюкс”

 

Друзі, близькі та відвідувачі, які без сумніву стануть потенційними клієнтами, тепло привітали Мирославу із очоленням та відкриттям філіалу “Космолюкс” у м. Тисмениця. Безумовно зраділи, що саме в їхньому місті відкрився такий фаховий заклад у сфері краси та косметології. Саме тут вони не лише зможуть професійно доглядати за собою, але й матимуть можливість навчатись за спеціальностями:

– Косметолог- естетист

– Масажист

– Ламінування вій + Ботокс

– Ламінування брів + Ботокс

– Архітектура брів

– Татуаж , перманентний макіяж, мікроблейдинг

Та отримати диплом Школи Естетики та Косметології “Космолюкс”, яка є ліцензованим закладом Міністерства Освіти і Науки України.

Насичений, сповнений великих прагнень та натхненний великою любов’ю до своєї праці день, став стартом нової кар’єри для Мирослави Мединської та продовженням великої мети “творити красу” для цілої великої сім’ї колективу “Космолюкс”.

 

З Днем Народження “Космолюкс – Тисмениця”!!!