Зробіть цукрову депіляцію – станьте солоденькою!

Шугаринг (від англ. «sugar» – цукор) – древня, східна методика, яку використовували ще в древньому Єгипті. Успішно вона дійшла і до нашого сьогодення.

Система SPA-депіляції розроблена професіоналами для ефективного, безболісного та максимально корисного застосування.

Біоепіляція, а саме шугаринг, або як прийнято її називати – цукрова депіляція – процедура у якій застосовуються 100% натуральні продукти на основі глюкози, фруктози і води – що абсолютно виключає процеси алергічних висипань, та вигідно відрізняє цю процедуру від інших видів депіляції. Використовуються карамелі та цукрові пасти, які забирають волосся любого типу від 2 до 5 мм по ходу їх зросту. Всі наступні процедури епіляції стають менш болючішими та потреба їх робити виникатиме все рідше. Волосини стають більш тонкими і світлими. Діаметр волосини зменшується на 50%. Не травмує живі клітини шкіри, видаляючи тільки ороговілі часточки та волосини. Не викликає алергії та подразнень, ефекту вистачає на 3-5 тижнів.

Переваги та ефективність процедури:

  • відсутність врослого волосся;
  • нетравматична процедура;
  • показана при варикозі, сухій екземі, діабеті;
  • відсутність запальних реакцій;
  • бактерицидність (високі концентрації глюкози і фруктози не дозволяють розмножуватись мікроорганізмам, що виключає ризик інфікування та запалення шкіри);
  • чистота процедури (цукрова паста покриває тільки волосину не приклеюючи її до шкіри).

Всі ці показники надають великий плюс «Шугарингу» і перетворюють депіляцію в справжнє солодке задоволення!