Суха та нормальна шкіра

Ультразвукова чистка обличчя – це гігієнічна процедура, яка надає шкірі сильну очищаючу дію без видимих естетичних та механічних пошкоджень. Після цієї процедури не спостерігається таких видимих неприємних наслідків, як набряки та почервоніння.

Делікатним способом знищується з поверхні шкіри мертвий ороговілий шар клітин, які втратили життєву силу, а також залишки макіяжу, надлишок шкірного сала, очищаються пори, знижується ризик запальних процесів та виникнення камедонів. Дякуючи покращеному лімфо дренажу та кровообігу шкіра отримує необхідне живлення, а також процедура сприяє відновленню гідро-ліпідної мантії шкіри та життєдіяльної функції клітин.

Ефек: очищена, пружна, зволожена шкіра, з відновленим кислотно-лужним балансом.

Рекомендований курс: 1раз в 3-6 місяців (при здоровій сухій та нормальній шкірі).

Жирна, з розширеними порами та запальна шкіра

Ультразвукова чистка обличчя – це комплексна процедура, яка включає  в себе поєднання декількох методик апаратної та естетичної косметології, дякуючи чому можна ефективно ліквідувати такі неприємні естетичні недоліки як підвищення сало виділення шкіри обличчя та розширені пори.

Дякуючи лікувальній методиці, яку надає використання ультразвукової та магнітно-лазерної терапії в поєднанні з професійною косметикою, яка має антибактеріальну детоксикуючу дію, сприяє відновленню PH, пригнічує запальні процеси, заспокоює шкіру, зменшує виникнення акне.

Процедура ультразвукова чистка обличчя ефективно усуває проблему жирної, схильної до вугрових висипань шкіру.

Ефект: чиста без вугрових висипань та камедонів шкіра, звужені пори, без зайвого жирного блиску на обличчі.

Рекомендований курс: 1раз в 1-2 місяці ( при жирній шкірі, шкірі з розширеними порами та вугровому висипанні).