Станьте студентами школи естетичної косметології – оберіть професію, яка творить КРАСУ!
2011-8-7 Photo-31

Школа естетичної косметології «Космолюкс» – урочисто відкрила свої двері для бажаючих здобути престижну професію косметолога – 9 вересня 2009 року на базі Центру естетичної косметології «Космолюкс», в святковий для всіх пошановувачів краси та косметології день – міжнародний день косметології.
Ця дата стала знаменною та знаковою для засновників та працівників цього закладу, адже професійний підхід та досконалість у роботі – забезпечує нам успіх у професійному зрості, а Вам, шановні студенти, гарантує максимальний результат у навчанні! А для вашого успішного навчання основна складова є – досвід, яким охоче поділяться з вами наші викладачі та методисти школи естетичної косметології.

Ліцензійне навчання косметології
Високий рівень знань, запорука успішного косметолога!
Авторська методика

Навчальні програми нашої школи розроблені за авторською методикою, яка базується на глибокій теоретичній методиці викладання та досвідом практичних навиків з врахуванням стандартів освіти в Україні та рівнем організації навчального процесу європейськими школами.

Найкращі викладачі

Викладацький склад школи естетичної косметології складається з найкращих викладачів – які також є викладачами Національного медичного університету та медичного коледжу – з великим викладацьким стажем та педагогічним досвідом роботи зі студентами. Методисти-косметологи працюють за авторськими методиками, які викладені в авторських навчальних посібниках, методичних матеріалах та відео курсах. Наші спеціалісти постійно проходять стажування, курси підвищення кваліфікації, чим підтримують рівень свого професіоналізму.

Професійне обладнання

Навчальна база, яка складається з навчальних та семінарських класів для теоретичних та практичних занять, доповнена виробничими площами діючих кабінетів косметології обличчя, естетики тіла, SPA-зони, масажними кабінетами, кабінетом для епіляції, візажу та татуажу. Школа естетичної косметології оснащена сучасним професійним обладнанням, апаратами, косметичними засобами та розхідними навчальними матеріалами, а також цікавими наглядними посібниками, плакатами та інтерактивною дошкою.

Від теорії до практики

Навчальні програми базового курсу розраховані на 400 навчальних годин, включають глибокий теоретичний та максимальний практичний курс, що дозволяє ефективно освоїти навчальний матеріал.

Індивідуальний підхід

Форми навчання представлені в декількох варіантах:
• Базове навчання (один навчальний рік, вечірня форма навчання, 3 рази на тиждень, з 17.00 до 21.00)
• Індивідуальне (6 місяців, індивідуальний графік навчання.)
• Інтенсивний курс (2 місяці, індивідуальний графік навчання)
• Домашній курс: косметологія, візаж, масаж (1 місяць, індивідуальний графік навчання)

Система лояльності

Випускники школи естетичної косметології отримують 10% знижку на проходження в подальшому семінарів, практикумів, майстер-класів та підвищення кваліфікації, які проводитимуться на базі школи естетичної косметології.

Направлення по працевлаштуванню

По закінченню школи естетичної косметології випускникам надаються рекомендації та направлення по працевлаштуванню, сприяння відкриттю власного салонного бізнесу в індустрії краси, забезпечення юридичного та професійного супроводу.

Ваша нова професія

Для того, щоб стати студентами школи естетичної косметології, а в майбутньому відомими професіоналами у сфері краси та косметології.
Чекаємо вас за нашою адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця 7б

Робота. Франшиза
На сучасному ринку індустрії краси успішно працює та є лідером компанія “Космолюкс “.  Після закінчення навчання наші випускники мають можливість придбати франшизу марки та працювати стабільно , прибутково забезпеченими роботою по спеціальності в мережі “Космолюкс “. Філіали працюють на території України і планується відкриття за кордоном .
Робота Вашої мрії чекає на Вас, наші випускники!

Випуск ШЕКД "Космолюкс 2017"

Детальна інформація надається при індивідуальній консультації.

Телефонуйте: (0342)507749, 050 338 99 92, 050 970 48 84.