віт не стоїть на місці і це змушує нас рухатись в ногу із часом, вдосконалювати свої навички, підкорювати нові професії та збільшувати свої доходи. До цього нас мотивує шалений темп зростання витрат на прожитковий мінімум.

Найкращий спосіб збільшити свої доходи – інвестувати у себе. Мова йде про навчання та можливість освоїти нову професію і стати фахівцем високого рівня.

Бажання бути красивими цілком природне, можливо, саме через це, останнім часом стають все більш затребуваними послуги косметолога. У результаті все більше охочих підкорити цю професію.

Команда Zmistovno.com.ua завітала в центр естетичної косметології «Космолюкс», що розташувався у готелі «Сані» у Трускавці на вулиці Степана Бандери, 7 (навпроти палацу культури імені Т. Г. Шевченка), аби дізнатися про можливості для усіх бажаючих зробити крок вперед до своєї мрії – вдосконалити навики, підвищити кваліфікацію або навчитися абсолютно новій майстерності.

У спілкуванні з директором філії «Космолюкс. Трускавець» Мар’яною Маєвич, ми спробували дізнатися, з чого починати.

«Я перебуваю у постійному життєвому режимі навчання, завжди намагаюся збільшувати свої можливості, розширювати сферу послуг, які я зможу надавати, відкриваю нові двері для себе. Вся ця праця (насамперед над собою) закладається міцним фундаментом у моїй справі. Розвивати себе – значить розвивати свій бізнес. Тому починати потрібно із навчання, з детального вивчення справи, якою хочете займатися» – розповідає Мар’яна.

Розкажіть детальніше про центр естетичної косметології «Космолюкс».

Наш центр – це філія Івано-Франківського Інституту косметології «Космолюкс», якому в цьому році виповниться 10 років. Навчальні програми інституту розроблені за авторською методикою, яка базується на глибокій теоретичній методиці викладання та досвідом практичних навиків з урахуванням стандартів освіти в Україні та рівнем організації навчального процесу європейськими школами.

Хто може навчатися у центрі?

В нас можуть навчатися студенти як і з базовою медичною освітою, так і з будь-якою іншою освітою. Також немає жодних вікових обмежень. Опанувати омріяну професію під силу кожному, не залежно від того, чим ви займалися раніше.

Які навики можна здобути під час навчання у центрі?

Все, що стосується косметологія від А до Я, включають глибокий теоретичний та максимальний практичний курс, що дозволяє ефективно освоїти навчальний матеріал. Наша школа оснащена сучасним професійним обладнанням, що дозволяє переходити від теорії до практики. Зокрема, проводимо навчання за такими напрямкам: естетична, ін’єкційна та апаратна косметологія, перманентний макіяж, нарощування і ламінування вій та ін.

Який термін навчання?

Пропонуємо майбутнім студентам індивідуальне навчання, враховуючи усі деталі. Робимо все для того, щоб процес навчання приносив задоволення.

Як проходить сам процес навчання?

Навчальний план створюємо індивідуально для кожного студента. Навчаю студентів я, оскільки маю диплом методиста Івано-Франківського Інституту косметології «Космолюкс», а також під час навчального процесу приїжджають методисти-косметологи інституту, які працюють за авторськими методиками. Спершу теорія, а потім практичне відпрацювання на моделях.

Чи видаватиметься сертифікат по закінченню курсу?

По закінченню навчання видається диплом європейського зразка Івано-Франківського Інституту косметології «Космолюкс».

Коли стартують навчальні курси та як записатися на них?

Набір на курс розпочинається з липня цього року. Записатися можна за адресою: м. Трускавець, вулиця  Степана Бандери, 7, Центр косметології «Космолюкс». Першим 5-ти студентам – знижка -10% від вартості курсу.

У «КОСМОЛЮКС» можливо не лише навчатися, а й скористатися певними косметологічними послугами, чи не так?

Так, ми надаємо послуги, які допомагають зберегти і примножити Вашу красу та здоров’я! Це косметологія: чистка обличчя ультразвукова/комбінована, масаж, маски, пілінг, карбокситерапія.

Апаратна косметологія: діамантова мікродермобразія, ультразвуковий фонофорез, RF-ліфтинг.

Масаж тіла: антицелюлітний, загальний всього тіла та масаж спини. Антицелюлітні програми, LPG масаж тіла, ультразвукова кавітація та ін.

Обгортання: шоколадне, медове, водорослеве, антицелюлітне тощо. Манікюр, педикюр, покриття гель лаком. Нарощування вій, ламінування вій та брів, спа-процедура по догляду за натуральними віями – LASH botox.

Яка послуга найбільше користується популярністю влітку?

До настання літнього/пляжного сезону жінки готуються заздалегідь. Ми в цьому активно допомагаємо. Апаратна процедура LPG масаж тіла спрямована на покращення загального стану організму та пришвидшення обмінних процесів. Ми працюємо сучасним апаратом Vellashape V9. Вже після першої процедури бачимо значний результат – це втрата в об’ємах від 1-3 см. А після проходження курсу (7-10 процедур LPG масажу ) спостерігаємо стійкий результат.

Чим будете дивувати вибагливих клієнтів міста курорту?

Вперше у Трускавці та в регіоні проводимо процедуру HIFU SMAS ліфтинг-аналог хірургічної підтяжки. Процедура проводиться один раз в період від 1-3роки (залежно від індивідуальних особливостей шкіри).

Чи бувають серед ваших клієнтів чоловіки? Якими зазвичай послугами вони користуються?

Центр косметології «Космолюкс» також відвідують чоловіки різного віку. Чоловіки роблять процедури по догляду за обличчям: пілінг, маски, масажі, манікюр та педикюр. Варто відзначити, що ін’єкції краси серед чоловіків також користуються попитом.

Що для вас найголовніше у вашій роботі?

На роботу, як на свято! Я жодного дня не працюю, а просто займаюся улюбленою справою, яка приносить мені задоволення. Кожен з нас вартий того, щоб перейти на рівень улюбленої справи. Коли тобі платять із вдячності і в задоволення. Уолт Дісней говорив: «Я хочу заробляти на мультфільмах, щоб знімати мультфільми». Мені близька ця ідея. Це класно! І це можливо!

Ми надихнулися розмовою з директором філії «Космолюкс. Трускавець» Мар’яною Маєвич, поринули у робочий процес, як то кажуть, з головою та навіть зважилися на експеримент. Так, випробувавши на собі послугу «LPG масаж тіла», ми справді були здивовані результатами.

Детальніше про процедуру: спершу вимірюють параметри вашого тіла, далі проводять процедуру за допомогою спеціального апарату, опісля знову вимірюють параметри. І тут починається найцікавіше. Завдяки лише одній процедурі, журналістка, яка зважилась на експеримент, втратила 5 см в об’ємі талії (на рівні пупка), 2 см в об’ємі ноги (в найширшому місці) та 3 см у бедрах. І це шокує: втратити 5 см у талії за одну годину.

На сьогодні LPG масаж – один з найбільш затребуваних методів апаратної косметології, які застосовуються для корекції фігури та боротьби з целюлітом. Процедура LPG набирає популярності, оскільки вона:

Ефективна – результати підтверджені чисельними клінічними дослідженнями та мільйонами пацієнтів, які випробували цей метод на собі. Більшість лікарів вважає LPG масаж найбезпечнішою альтернативою ліпосакції (операції з хірургічного видалення жиру).

Комфортна – безболісна, м’яка але в той же час глибока дія дозволяє отримати задоволення від процедури та насолодитися її релаксуючим ефектом.

Фізіологічна – активізація обмінних процесів, стимулювання тканин організму відбувається природним шляхом. Забезпечує досягнення не тільки естетичного результату, але й загально-укріплюючого оздоровчого ефекту.

 

Позбутися целюліту, варикозного розширення вен, набряків, проблем з ногами та спиною допоможе LPG-масаж.

Ще більше відповідей на запитання можна знайти, завітавши у «Космолюкс» за адресою: Трускавець, вулиця Степана Бандери, 7 (готель «Сані», навпроти Палацу культури імені Т. Г. Шевченка) або телефонуйте 067 299 38 37.

«Космолюкс» – місце, де творять красу!

 

Спілкувалась Марія Настьошин

Фото Христини Романчак