Організатором виступила компанія Гестіл – Україна, офіційний дистриб’ютор італійської дерматокосметики Alissa Beaute та керівник Східноєвропейського департаменту організації трихологічних кабінетів Gestil International ( Italy), член Української спілки дослідження волосся (UHRS), член Tricologia Sitri (Italy), які забезпечили та створили неповторну атмосферу свята та комфорту для спеціалістів естетичної косметології.

На конгрес були запрошені відомі фахівці галузі. Серед них  до України завітала Petra Gabrielli бренд-менеджер Alissa Beaute, косметолог (Brescia, Italy), яка донесла до слухачів філософію марки Alissa Beaute, презентувала нову лінію Platinum, яка неодмінно очолить лінійку кращих програм дерматокосметики Alissa Вeaute. Детально розглянула та надала методичні рекомендації щодо професійної процедури Lift Age LUX ліфтингової лінії для шкіри з ознаками старіння і пептидної лінії для шкіри навколо очей і губ Boost Lifting Eye а також про важливість біоактивних сироваток Bio Active у рецептурах професійних програм в апаратній косметології.

Демонструвала і ділилась своїм безцінним досвідом із слухачами конгресу відома косметолог з м. Ужгород – Марина Йовбак. ЇЇ професійний масаж від Alissa Beaute викликав захоплення та незабутні враження, як у моделей, так і у ведучих косметологів-естетистів та дерматокосметологів!

Донесла про важливі аспекти ключових гормонів, що впливають на к расу волосся і шкіри, а також особливості метаболізму гормонів у шкірі, стан шкіри при ендокринних порушеннях, біохімічні аспекти гормональних порушень  у чоловіків та жінок, вплив косметологічних процедур на гормональний статус шкіри- Наталія Чуйко, лікар-дерматовенеролог вищої категорії , академік АТН України по спеціальності «Нанотехнології» (Київ).

Ну, і звичайно, завершила конгрес цікавою доповіддю Наталія Юнак. Вона поділилась знаннями про основи раціонального харчування, макро і мікронутрієнти в обміні речовин , мікроелементний статус, про шкіру і волосся, як показники здоров`я організму. Наглядно продемонструвала діагностику шкіри голови, волосся та обличчя на сучасному професійному обладнанні.

Але на цьому свято краси не завершилось. Організатори подбали і про подарунки для найактивніших слухачів – набори дерматокосметики Alissa Beaute та професійної трихологічної косметики Gestil по догляду за волоссям та шкірою голови.

Серед  запрошених гостей конгресу були і постійні партнери – Медичний центр естетичної косметології та дерматології «Космолюкс» (Івано-Франківськ), а саме його очільниця Тетяна Товарницька, а також лікар-косметолог Христина Зорій. Давня співпраця  поєднює МЦЕКД  «Космолюкс» та Alissa Вeaute , адже саме на косметиці відомого бренду Alissa Вeaute працюють спеціалісти медичного центру «Космолюкс», а також навчаються студенти «Школи естетики та косметології».

Кожен із слухачів залишив Естетичний Конгрес із поповненим багажем знань, отриманим новим досвідом та із почуттям великої вдячності до організаторів і  доповідачів!